BÖLGESEL İNCELME

BÖLGESEL İNCELME

BÖLGESEL İNCELME

Geçen yılların etkisi, düzensiz beslenme, spor ve egzersiz eksikliği ile birlikte vücut deforme olur ve bu deformasyonla mücadele etmek giderek zorlaşır. Yapılan diyet ve spora rağmen belirli bölgeler bir türlü şekle girmez. İşte bu durumda devreye bölgesel zayıflama yöntemleri girer.

İhtiyaca göre kombine tedaviler ya da tek işlem kullanılabilir. Bu işlemlerde en sık kullanılan yöntemler ise bölgesel enjeksiyonlar ve bölgesel incelme sistemleridir. Bu yöntemler ile karın bölgesinde 12 cm’e kadar, bacak bölgesinde ise 8 cm’e kadar incelme sağlanabilir.

Yapılan analiz doğrultusunda vücudun ihtiyacı olan akla gelen hemen her bölgede, bölgesel incelme için size yardımcı olabilecek birçok işlem yapılabilmektedir. Bu işlemlerden kadınlar olduğu kadar erkekler de fayda görürler.  En çok şikayet edilen konular olan, basen eritme, göbek eritme, bacak inceltme ve bunun gibi sorunlara karşı çaresiz değilsiniz.

Yapılan uzman görüşmeleri ile vücuda en uygun uygulama seçeneği belirlenip beraberinde alınacak diyetisyen desteği ile kilo verilmesine de yardımcı olabilir. Ozon terapi ile metabolizma hızlanır ve gerekli görülmesi durumunda uygun lazer lipoliz, slimlipo ya da liposuction yöntemleri ile vücut şekillendirmeye de yönlenilebilir.