DERMA TERAPİ

DERMA TERAPİ

DERMA TERAPİ

Dermastamp, ucunda bulunan 6 tane mikro iğne ile cilt yüzeyinde mikro kanallar açar. Açılan bu mikro kanallardan deri altına topikal olarak uygulanan kremler normalden 200 kat hızla deri altına nüfus eder.

Micro iğne darbeleriyle uyarılan hücreler büyüme faktörü ve kök hücreyle etkişerek optimum hızla çoğalmaya başlar.

Deri altında harekete geçirdiği hüyoriloneik asit, elastin ve kolejen lifleri sentezlerini DERMAHEAL ürünleri ile destekleyerek büyüme faktörü ve kök hücreli nano kapsülasyon teknolojisinin avantajlarını kullanarak cildin yenilenmesini sağlar. Deri altında aktive olan hücre yenilenmesi metabolik durumunuza göre 2 sene boyunca yenilenmeye devam eder.

Dermaroller uygulama olarak manuel kontrol edildiği için kolay bir uygulama sunmamaktadır. Göz çevresi ve burun kenarları gibi hassas ve kıvrımlı bölgelerde işlem hayli güç olmaktadır. Manuel uygulandığı için bası kontrol edilemeyebilir.

Dermastamp ta ise elektronik bir aparata bağlı olan dikey uç hem uygulayıcı hem de uygulanan kişi için oldukça konforludur. Saniyede 150 vuruşa kadar çıkan hız ayarıyla, her bölgeye göre ayarlanabilen yedek ucuyla konforlu ve efektif bir uygulama sunar.