RADYO FREKANS CİLT GENÇLEŞTİRME

RADYO FREKANS CİLT GENÇLEŞTİRME

RADYO FREKANS CİLT GENÇLEŞTİRME

Yaşlanma süreci 25-30'lu yaşlarda başlar. Yaşlanma sürecinden kuşkusuz bütün organlarımız etkilenir ama bizleri sosyokültürel ve duygusal olarak en çok etkileyen organımız derimiz, en çok etkilenen bölgelerimiz ise yüz, boyun ve ellerimizdir.

Zamanla cildimizin, gerginlik, elastikiyet ve nemini sağlayan kollajen, elastin miktarında azalma ve yapısında değişiklikler gözlenir. Cilde rengini veren melanositlerde azalma olur.

Cilt, güneşten daha fazla etkilenir hale gelir. Saçlarda beyazlama başlar. Ciltte kuruluk, ince veya derin kırışıklıklar, gevşeme, elastikiyet kaybı, deride incelme, gözaltı yağ dokusunda azalma, yüz ovalinde bozulma görülür. Yaşlanma etkilerini azaltmak için pek çok yöntem mevcuttur.

Güneş koruyucu kremler, E ve C vitamini, betakaroten ve flavonoidler gibi antioksidan destekleri, bir çeşit A vitamini derivesi olan Retinoid kullanımı ve özellikle postmenapozal kadınlarda hormon desteği gibi koruyucu tedavilerin yanında PRP, fibrocell, mezoterapi, hyalüronik asit enjeksiyonları, fraksiyonel mikroiğneli radyofrekans, fraksiyonel lazer uygulamaları cildimizde eksilen ve yapısı bozulan kollajen üretimi için günümüzde sıkça uygulanan yöntemlerdir.

 

Acısız, iğnesiz, ağrısız ve ameliyatsız gencecik bir cilde kavuşmak istiyorsanız Radyo Frekans Cilt Gençleştirme sizin için en ideal yöntemdir. Hem kadınlara hem de erkeklere rahatça uygulanabilen bu yöntem alın ve göz çevresindeki mimik kırışıklıklarının giderilmesinde, yanaklardaki sarkmaların toparlanmasında, ağız çevresinde, özellikle sigaradan kaynaklanan dudak üzerindeki kırışıklıkların tedavisinde, çene ve çene altında, karın, iç uyluk ve kollarda gevşeyip sarkan cilt dokusunun toparlanmasında, bozulan yüz ovalinin sıkılaştırılmasında, kalça bölgesinin daha kalkık ve yuvarlak olarak biçimlendirilmesinde kullanılabilmektedir.