YÜZ LIFTING

YÜZ LIFTING

YÜZ LIFTING

Yüz Liftingi yaşlanma, sık sık kilo alıp verme, aşırı mimik hareketleri, aşırı stres, UV ışınları, aşırı yağlanma gibi nedenlerden dolayı yüzde oluşan sarkma gevşeme ve kırışıklıkları önleyen mevcut deformasyonları önleyen bir yöntemdir.

Ağız ile burun arasında beliren derin çizgiler, gıdıda artan yağ miktarı nedeniyle ortaya çıkan sarkma, yanak ve çenedeki çökmeler de buna dâhil. Günümüzde anti-aging kremler ve serumlar bu belirtilerin daha geç oluşması adına kullanılsa da uzun vadede yeterli gelmemektedir.

Özellikle bu konu için geliştirilmiş özel bir cihazla gerçekleştirilen Yüz Liftingi, sarkmış yüz kaslarına egzersiz etkisi yaparak cildin gerdirilmesini sağlar.  Uygulama sırasında hiçbir acı hissedilmez. Herhangi bir cerrahi müdahale yapılmadığı için iyileşme süreci, morarma, ağrı-sızı oluşmaz.

Genellikle 10 –15 seanslık kürler şeklinde uygulanan Yüz Lifting’i, yağlı ve karma ciltlilere ve özellikle çok sigara içen, bilinçsizce güneşlenen kişilere olmak üzere 30 yaş üstü herkes için tavsiye edilir.